Zdroj úvodní fotky: Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.
Nová Honda e:Ny1 má výjimečný pohon, čím vším se může nová technika pochlubit?

Nová Honda e:Ny1 má výjimečný pohon, čím vším se může nová technika pochlubit?

Autor: Daniela Dlabačová · Fotografie: Vitesco Technologies Czech Republic s.r.o.

Vitesco Technologies tvrdí, že s pohonem, který společnost vyvinula speciálně pro novinku, Hondu e:Ny1 se můžeme vydat na nezaměnitelnou elektromobilní cestu! Představujeme Hondu e:Ny1, inovativní model segmentu B, který nejenže redefinuje standardy elektromobility, ale přináší i špičkový výkon a stylový design. Od října 2023 bude tento vůz, poháněný nejmodernějšími jednotkami od Vitesco Technologies, k dispozici na evropském trhu. Čím vším je výjimečný, jaké jsou jeho přednosti a zda se opravdu přibližujeme době, kdy budou elektromobily blíže běžným řidičům, se dozvíte právě v této reportáži.

 

jednotka od Vitesco Technologies – inženýrský zázrak každým coulem

Za každým silným pohonem stojí takový malý či velký inženýrský zázrak. A právě za Hondou e:Ny1 a jejím úchvatným výkonem 150 kW a točivým momentem 310 Nm stojí jméno, které se na elektromobilním poli značí zlatými písmeny – Vitesco Technologies. Jejich integrovaný pohon nápravy EMR3, zahrnující výkonovou elektroniku, elektromotor a reduktor v jediné kompaktní jednotce, je třetí generací tohoto unikátního konceptu. Tato spolupráce představuje nejen zlatý standard elektromobility, ale i nový milník v oblasti inovace.

 

Kompaktní Genius, Který Se Skrývá Pod Kapotou

Jak mohou takové výkony souviset s kompaktností? Tady přichází ten slibovaný technický zázrak od Vitesco Technologies. Jejich elektromotor, vážící pouze 76 kg, má v sobě ukrytou sílu, která zrychlí vůz na maximální rychlost 160 km/h. S maximálním dojezdem 412 km podle testů WLTP slibuje modelu e:Ny1 takřka neomezené možnosti objevování, aniž byste museli řešit časté zastávky pro nabíjení.

 

Inovace a Spolupráce, která Posunuje Hranice

Honda e:Ny1 je symbolem spolupráce a inovace. Společnost Vitesco Technologies se vydala po bok Hondy, a tímto výkonným pohonem EMR3 potvrdila svou globální dominanci. Třičtvrtě milionu vyrobených jednotek EMR3 jsou živým důkazem, že tento integrovaný pohon nápravy funguje. Navíc zaujal již osm automobilových výrobců. Poptávka po něm neustále roste, což svědčí o jeho nezastavitelném úspěchu.

Honda E: stylový městský drobek na baterky

 

Budoucnost za Volantem

Vitesco Technologies není jen společností, toto slovní spojení totiž představuje i poselství pro budoucnost. S inteligentními pohonnými systémy a komponenty pro všechny druhy pohonů přispívá k čisté, efektivní a dostupné mobilitě. Tyto technologie se staly hnacím motorem udržitelného pokroku.

Nastal čas zanechat minulost za sebou a vydat se do budoucnosti elektromobility s Hondou e:Ny1 a pohonem od Vitesco Technologies. I my se těšíme, až zažijeme výkon, spolehlivost a inovaci, kterou proklamace slibují. Snad se Honda e:Ny1 dostane již brzy i na český trh.

 

Daniela Dlabačová

Sdílet: