Redakce

Motorvize.cz – svět aut očima mladých lidí.

 

 

Jsme tým mladých nadšenců, jež spojuje jedna opravdu velká záliba – auta. Nejde však jen o koníček, ale i o životní styl. Někdo by jej mohl nazvat „Petrolhead“, ale pojďme si jej představit v češtině. Takový nadšenec každý den vyhledává nové a žhavé informace, je vděčný za každé svezení novým nebo kterak výjimečným vozem a konverzace s jeho přáteli je vedena ve větší míře právě o tomto tématu. Úkolem každého z nás, jež spojuje životní styl „alá“ Motorvize.cz, je podělit se s vámi o to nejzajímavější, co český automobilový svět dokáže nabídnout. Přejeme příjemnou zábavu!

 

Redakční tým

 

Šéfredaktorka

Michaela rubešová

+420 608 404 340

[email protected] 

Zkušená motoristická novinářka, která před příchodem do MOTORVIZE stihla nabrat zkušenosti již z několika motoristických magazínů. Původně copywriterka, nyní zkušená novinářka a fotografka má za sebou přes stovku otestovaných automobilových novinek, z nichž řadu již otestovala právě pro magazín MOTORVIZE. Nyní zodpovídá především za chod redakce, redakční plán, management recenzí a kalendáře testů a samozřejmě také za účast redaktorů na všech akcích, z nichž si čtenáři mohou přečíst reportáže. Empatická, usměvavá, půvabná a především velmi pracovitá žena skvěle zapadá do redakčního týmu, pro nějž Míša představuje takřka po 8 letech činnosti první změnu ve vedení. Stejně jako všichni ostatní redaktoři je i Míša motoristickým nadšencem, jednotlivé členy spojuje ale ještě jedno – kromě vášně do řízení jsou to i desetitisíce najetých kilometrů a vyladěné řidičské dovednosti, z nichž se čas od času snaží něco předat právě i čtenářům.

Redaktor

Jirka Simon

[email protected]

Člověk, který umí překvapit, a to především v dobrém. Jedním z členů příchozích do redakce až v průběhu let je i Jirka Simon. Zároveň jde ale také o jednoho z vůbec nejzkušenějších, co se volantu týče. Stovky tisíc kilometrů v autě nemá najetý jen tak někdo. Mnoho z nich navíc ujel s dětskou sedačkou na zadních sedadlech, má tak hodně zodpovědnosti a tak trochu jiný úhel na věc, než jen my, mladí redaktoři Motorvize. Ani v nejmenším Jirka ale nepatří do starého železa a ještě dlouho patřit nebude – důkazem jsou jeho neotřelé nápady, zajímavé úhly pohledu a inovace, které do týmu přináší. Nechybí ani spousta elánu, což se o řadě lidi z oboru tvrdit nedá. Však za poslední roky nevynechal ani jeden z evropských autosalonů světového formátu. Testuje pro vás také zajímavé novinky a hlavně má srdce. Na prvním místě má u auta „radost z jízdy“, o které mluví téměř v každém článku, již má za sebou už téměř dvě destíky!

Redaktor a spoluzakladatel

Lukáš Jeřábek

[email protected]

Velký nadšenec a především petrolhead je součástí redakce od jejího neodmyslitelného začátku. Už tehdy prokázal své zapálení do aut, když se do takového projektu vůbec vrhnul. Jako redaktor se však nějakou dobu hledal, až v roce 2018 své činnosti dal ten správný rozměr. Jeho články dostaly svůj nezaměnitelný podpis objektivního novináře s důkladným okem, jež autům neodpustí snad žádnou chybičku. Jeho láska k autům mu neodpustila nejeden bláznivý počin s vlastní garáží – v současnosti se pyšní hned 270 ustájenými koňmi. Stejně jako většina ostatních petrolheadů miluje velké, silné a burácející motory. I proto mu nesedí nové emisní normy, downsizing a elektromobilita. Nedávno však sám sebe přesvědčil, že existují i elektromobily hodnotitelné 10 z 10 bodů, a to v případě Jaguaru I-Pace. Přesvědčí ho ještě nějaký další? Od listopadu 2018 zastává zejména pro své aktivity zaměřené na rozvoj redakce pozici druhého zástupce šéfredaktora.

Redaktorka

LuCIE Přádová

[email protected]

i v chlapské společnosti se občas najde žena. Té naší si moc vážíme! Křehčí pohlaví se totiž i k názorům na auta občas hodně hodí. Nejen, že zbytek redakčního týmu dokáže efektně rozseknout, je zároveň nejlepší řidičkou široko daleko a má navíc velmi dobrý vkus i vytříbené a velmi bystré oko motoristické redaktorky, které odhalí každou skulinku, a to v dobrém i zlém. Nevěnuje se jen testovaným vozům, účastní se i řady výprav, zajímá se o motorsport a všechny novinky ze světa motorismu. A je tak trochu blázen, a to se vlastně není ani čemu divit – ženská, co má ráda auta, rozumí jim a umí řídit? Nemyslitelné? V MOTORVIZI ano! Jsme rádi, že jí máme…

Redaktor a technický specialista

Petr Jakušev

[email protected]

Nejzkušenější a neostřílenější musí být v každém týmu. Své nadání pro psaní dlouhosáhlých technických recenzí s hodnocením každého hřebíčku sice objevil až nedávno, svůj vztah k autům ale buduje už od dětství. Prožil s nimi toho už tolik, že ho většina týmu „světa aut očima mladých lidí“ bude ještě dlouho dohánět. Motoristickým záležitostem rozumí a velmi rád vás o tom přesvědčí. Za životní krédo u něj považujeme: „Nemám problém se s vámi shodnout, že se neshodneme,“ což je samozřejmě alespoň z půlky klišé. Prohrát s Petrem nechcete a nutno podotknout, že vyhrát je hodně těžké. Jako kamarád i jako redaktor se ale umí podělit o hodně užitečných rad i zkušeností a vždy se o něj můžeme opřít nejen my, kolegové z redakce, ale i vy, naši čtenáři!

Redaktor

Jakub kameníček

[email protected]

Velká  posila našeho týmu. Velice ambiciózní a snaživý intelektuál se k nám přidal pro jeho velký zájem o auta. Kromě zkušenností přímo z terénu jde o zdatného grafika, který se nebojí sám pustit třeba do stříhání videa, jehož zadání by si nepřál asi nikdo z nás. Na jeho charakteristický smysl pro humor asi nikdo jen tak nezapomene. Jeho nejlepší vlasností je pak zřejmě agilita, která z našeho pohledu představuje schopnost přizpůsobit se novým tématům, problematikám a okruhům. Pokud něčemu nerozumí, prostě si to nastuduje a vůbec mu to nevadí. ba naopak takovou situaci bere jako výzvu a novou zkušenost. A o tom přeci Motorvize.cz je!

Šéfredaktor motocyklové sekce

Jiří Babický

[email protected]

Jediný v redakci, kdo má raději vítr ve vlasech než teplíčko v plechovce. I když ten vítr ve vlasech je čistě symbolický. Na motorkách jezdí od dětství a sám říká, že není ani závodník, ani mechanik, ale žije čistě pro radost z jízdy. Vám pak představuje novinky ze světa motocyklů. Motorky jsou pro něj srdeční záležitostí a jeho nadšení na vás dýchne z každého článku. I přes naše moto „svět aut očima mladých lidí“ je již pevnou součástí našeho týmu „plechovkářů“ a díky jeho nadšení pro jednu stopu si v on-line magazínu MOTORVIZE.cz můžete přečíst nejen o autech.

 

Zakladatel magazínu a mentor

Jan Novotný

+420 722 946 452

[email protected]

Auta jsou pro mě vším. Mým snem, životem i prací. Za svůj poměrně krátký život mi přirostly k srdci tak, že jsem prošel již prodejním světem, nákupčím i tím redakčním, kde jsem prozatím skončil. Od založení redakce Motorvize.cz v listopadu 2014 jsem pro vás otestoval již více než 50 aut a věřím, že kromě lepšího náhledu na svět aut se postupně vyvíjí i můj autorský podpis, který věřím, že mnohé z vás přitáhl. Postupně se jej také snažím přenášet na všechny kolegy, jejichž progres je pro mě snad ještě příjemnější sledovat, než ten můj. Svět je rychlý a obzvláště ten náš – svět aut očima mladých lidí!

 

#HORIZONTFULL tým

Vojtěch Šrein & David Sutnar

[email protected] & [email protected]

Pokud jste na této stránce již několikrát slyšeli o označení „nováček v týmu“, tak v roce 2016 se stal nováček tak trochu i jeden už fungující samostatný tým. Tam, kde nestačí samotná Motorvize, přichází parta bláznivých nadšenců, z nichž David a Vojta se rozhodli aktivně pracovat na obsahu Motorvize.cz. Jejich již skvěle fungující lifestylový magazín #HORIZONTFULL sklidil mnoho úspěchů v oblasti motokár, motorsportu (zejm. rally) a různých fanouškovských akcí. Ty nejzábavnější, nejšmrncovnější a nejdynamičtější videa na našem portálu tak budete nadále moci sledovat i z jejich prostředí. A kdo ví, třeba se k vám dostane i spousta zajímavých testů a novinek právě z jejich pohledu!

 

 

Ostatní spolupracovníci

 

 

Redaktor a specialista rubriky Ze života:

Jan Pilát

[email protected]

 

Redaktorka a specialistka lifestyle oblasti:

Simona Rottová

 

Redaktor a technický specialista:

Valery Martyuk

 

Externí redaktor:

Vojtěch Šafář

[email protected]

 

Provozovatel

Jan Novotný

IČO: 05337062

Vlastník ochranných známek „Motorvize.cz svět aut očima mladých lidí“ a „Za volantem“. Všechna práva vyhrazena.