Redakce

Motorvize.cz – svět aut očima mladých lidí.

 

 

Jsme tým mladých nadšenců, jež spojuje jedna opravdu velká záliba – auta. Nejde však jen o koníček, ale i o životní styl. Někdo by jej mohl nazvat „Petrolhead“, ale pojďme si jej představit v češtině. Takový nadšenec každý den vyhledává nové a žhavé informace, je vděčný za každé svezení novým nebo kterak výjimečným vozem a konverzace s jeho přáteli je vedena ve větší míře právě o tomto tématu. Úkolem každého z nás, jež spojuje životní styl „alá“ Motorvize.cz, je podělit se s vámi o to nejzajímavější, co český automobilový svět dokáže nabídnout. Přejeme příjemnou zábavu!

 

Redakční tým

 

Šéfredaktor

Jan Novotný

+420 722946452

novotny@motorvize.cz

 

 

Auta jsou pro mě vším. Mým snem, životem i prací. Za svůj poměrně krátký život mi přirostly k srdci tak, že jsem prošel již prodejním světem, nákupčím i tím redakčním, kde jsem prozatím skončil. Od založení redakce Motorvize.cz v listopadu 2014 jsem pro vás otestoval již více než 50 aut a věřím, že kromě lepšího náhledu na svět aut se postupně vyvíjí i můj autorský podpis, který věřím, že mnohé z vás přitáhl. Postupně se jej také snažím přenášet na všechny kolegy, jejichž progres je pro mě snad ještě příjemnější sledovat, než ten můj. Svět je rychlý a obzvláště ten náš – svět aut očima mladých lidí!

 

Redaktor a zástupce šéfredaktora

Jirka Simon

simon@motorvize.cz

Člověk, který umí překvapit, a to především v dobrém. Jedním z členů příchozích do redakce až v průběhu let je i Jirka Simon. Zároveň jde ale také o jednoho z vůbec nejzkušenějších, co se volantu týče. Stovky tisíc kilometrů v autě nemá najetý jen tak někdo. Mnoho z nich navíc ujel s dětskou sedačkou na zadních sedadlech, má tak hodně zodpovědnosti a tak trochu jiný úhel na věc, než jen my, mladí redaktoři Motorvize. Ani v nejmenším Jirka ale nepatří do starého železa a ještě dlouho patřit nebude – důkazem jsou jeho neotřelé nápady, zajímavé úhly pohledu a inovace, které do týmu přináší. Nechybí ani spousta elánu, což se o řadě lidi z oboru tvrdit nedá. Však za poslední roky nevynechal ani jeden z evropských autosalonů světového formátu. Testuje pro vás také zajímavé novinky a hlavně má srdce. Na prvním místě má u auta „radost z jízdy“, o které mluví téměř v každém článku, již má za sebou už téměř dvě destíky!

Redaktor a zástupce šéfredaktora

Lukáš Jeřábek

jerabek@motorvize.cz

Velký nadšenec a především petrolhead je součástí redakce od jejího neodmyslitelného začátku. Už tehdy prokázal své zapálení do aut, když se do takového projektu vůbec vrhnul. Jako redaktor se však nějakou dobu hledal, až v roce 2018 své činnosti dal ten správný rozměr. Jeho články dostaly svůj nezaměnitelný podpis objektivního novináře s důkladným okem, jež autům neodpustí snad žádnou chybičku. Jeho láska k autům mu neodpustila nejeden bláznivý počin s vlastní garáží – v současnosti se pyšní hned 270 ustájenými koňmi. Stejně jako většina ostatních petrolheadů miluje velké, silné a burácející motory. I proto mu nesedí nové emisní normy, downsizing a elektromobilita. Nedávno však sám sebe přesvědčil, že existují i elektromobily hodnotitelné 10 z 10 bodů, a to v případě Jaguaru I-Pace. Přesvědčí ho ještě nějaký další? Od listopadu 2018 zastává zejména pro své aktivity zaměřené na rozvoj redakce pozici druhého zástupce šéfredaktora.

Redaktor

Jakub kameníček

kamenicek@motorvize.cz

Nejnovější posila našeho týmu. Velice ambiciózní a snaživý intelektuál se k nám přidal pro jeho velký zájem o auta. Kromě zkušenností přímo z terénu jde o zdatného grafika, který se nebojí sám pustit třeba do stříhání videa, jehož zadání by si nepřál asi nikdo z nás. Na jeho charakteristický smysl pro humor asi nikdo jen tak nezapomene. Jeho nejlepší vlasností je pak zřejmě agilita, která z našeho pohledu představuje schopnost přizpůsobit se novým tématům, problematikám a okruhům. Pokud něčemu nerozumí, prostě si to nastuduje a vůbec mu to nevadí. ba naopak takovou situaci bere jako výzvu a novou zkušenost. A o tom přeci Motorvize.cz je!

#HORIZONTFULL tým

Vojtěch Šrein & David Sutnar

sutnar@motorvize.cz & srein@motorvize.cz

Pokud jste na této stránce již několikrát slyšeli o označení „nováček v týmu“, tak v roce 2016 se stal nováček tak trochu i jeden už fungující samostatný tým. Tam, kde nestačí samotná Motorvize, přichází parta bláznivých nadšenců, z nichž David a Vojta se rozhodli aktivně pracovat na obsahu Motorvize.cz. Jejich již skvěle fungující lifestylový magazín #HORIZONTFULL sklidil mnoho úspěchů v oblasti motokár, motorsportu (zejm. rally) a různých fanouškovských akcí. Ty nejzábavnější, nejšmrncovnější a nejdynamičtější videa na našem portálu tak budete nadále moci sledovat i z jejich prostředí. A kdo ví, třeba se k vám dostane i spousta zajímavých testů a novinek právě z jejich pohledu!

 

 

Ostatní spolupracovníci

 

Testovací jezdec:

Martin Lev

lev@motorvize.cz

 

Redaktor a specialista rubriky Ze života:

Jan Pilát

pilat@motorvize.cz

 

Redaktorka a specialistka lifestyle oblasti:

Simona Rottová

rottova@motorvize.cz 

 

Redaktor a technický specialista:

Valery Martyuk

martyuk@motorvize.cz

 

Externí redaktor:

Vojtěch Šafář

safar@motorvize.cz

 

Odborný poradce:

Pavel Novotný

novotny.pavel@motorvize.cz

 

Provozovatel

Jan Novotný

IČO: 05337062

Vlastník ochranných známek „Motorvize.cz svět aut očima mladých lidí“ a „Za volantem“. Všechna práva vyhrazena.