Redakce

Motorvize.cz – svět aut očima mladých lidí.

 

 

Jsme tým mladých nadšenců, jež spojuje jedna opravdu velká záliba – auta. Nejde však jen o koníček, ale i o životní styl. Někdo by jej mohl nazvat „Petrolhead“, ale pojďme si jej představit v češtině. Takový nadšenec každý den vyhledává nové a žhavé informace, je vděčný za každé svezení novým nebo kterak výjimečným vozem a konverzace s jeho přáteli je vedena ve větší míře právě o tomto tématu. Úkolem každého z nás, jež spojuje životní styl „alá“ Motorvize.cz, je podělit se s vámi o to nejzajímavější, co český automobilový svět dokáže nabídnout. Přejeme příjemnou zábavu!

 

Redakční tým

 

Šéfredaktor

Jan Novotný

+420 722946452

novotny@motorvize.cz

 

 

Auta jsou pro mě vším. Mým snem, životem i prací. Za svůj poměrně krátký život mi přirostly k srdci tak, že jsem prošel již prodejním světem, nákupčím i tím redakčním, kde jsem prozatím skončil. Od založení redakce Motorvize.cz v listopadu 2014 jsem pro vás otestoval již více než 50 aut a věřím, že kromě lepšího náhledu na svět aut se postupně vyvíjí i můj autorský podpis, který věřím, že mnohé z vás přitáhl. Postupně se jej také snažím přenášet na všechny kolegy, jejichž progres je pro mě snad ještě příjemnější sledovat, než ten můj. Svět je rychlý a obzvláště ten náš – svět aut očima mladých lidí!

 

Výkonný redaktor

Petr Bahenský

+420 724205133

bahensky@motorvize.cz

Jeden z nejnovějších a nejmladších členů našeho již tak mladého redakčního týmu. Je však také jedním z nejzodpovědnějších a nejstabilnějších účastníků na redakčním dění. Po jeho zhruba půlročním angažmá mu tak připadla funkce téměř nejdůležitější. Jako výkonný redaktor je jeho povinností kontrolovat a usměrňovat celý zbytek týmu. Rozhoduje o vydávaných článcích i o posledních směrech v publikacích. Asi nemusím opakovat, že stejně jako v případě našeho šéfredaktora, jde o člověka, který sice (ne)dlouho žije vlastně hlavně auty, za to pro něj dnes znamenají opravdu mnoho. Mimochodem byl to právě on, kdo jako jeden z prvních v ČR jezdil s novým Peugeotem 3008 a sázel na jeho vítězství v anketách Motorvize fans award, kde dosáhl druhé příčky, ale samozřejmě hlavně na Evropském autě roku, kterým se opravdu stal. Stačí vám to k jeho důvěryhodnosti?

 

Redaktor

Jakub kameníček

kamenicek@motorvize.cz

Nejnovější posila našeho týmu. Velice ambiciózní a snaživý intelektuál se k nám přidal pro jeho velký zájem o auta. Kromě zkušenností přímo z terénu jde o zdatného grafika, který se nebojí sám pustit třeba do stříhání videa, jehož zadání by si nepřál asi nikdo z nás. Na jeho charakteristický smysl pro humor asi nikdo jen tak nezapomene. Jeho nejlepší vlasností je pak zřejmě agilita, která z našeho pohledu představuje schopnost přizpůsobit se novým tématům, problematikám a okruhům. Pokud něčemu nerozumí, prostě si to nastuduje a vůbec mu to nevadí. ba naopak takovou situaci bere jako výzvu a novou zkušenost. A o tom přeci Motorvize.cz je!

 

Redaktor

Jirka Simon

simon@motorvize.cz

Člověk, který umí překvapit, a to především v dobrém. Jedním z členů příchozích do redakce až v průběhu let je i Jirka Simon. Zároveň jde ale také o jednoho z vůbec nejzkušenějších, co se volantu týče. Stovky tisíc kilometrů v autě nemá najetý jen tak někdo. Mnoho z nich navíc ujel s dětskou sedačkou na zadních sedadlech, má tak hodně zodpovědnosti a tak trochu jiný úhel na věc, než jen my, mladí redaktoři Motorvize. Ani v nejmenším Jirka ale nepatří do starého železa a ještě dlouho patřit nebude – důkazem jsou jeho neotřelé nápady, zajímavé úhly pohledu a inovace, které do týmu přináší. Nechybí ani spousta elánu, což se o řadě lidi z oboru tvrdit nedá. Však za poslední roky nevynechal ani jeden z evropských autosalonů světového formátu. Testuje pro vás také zajímavé novinky a hlavně má srdce. Na prvním místě má u auta „radost z jízdy“, o které mluví téměř v každém článku, již má za sebou už téměř dvě destíky!

 

#HORIZONTFULL tým

Vojtěch Šrein & David Sutnar

sutnar@motorvize.cz & srein@motorvize.cz

Pokud jste na této stránce již několikrát slyšeli o označení „nováček v týmu“, tak v roce 2016 se stal nováček tak trochu i jeden už fungující samostatný tým. Tam, kde nestačí samotná Motorvize, přichází parta bláznivých nadšenců, z nichž David a Vojta se rozhodli aktivně pracovat na obsahu Motorvize.cz. Jejich již skvěle fungující lifestylový magazín #HORIZONTFULL sklidil mnoho úspěchů v oblasti motokár, motorsportu (zejm. rally) a různých fanouškovských akcí. Ty nejzábavnější, nejšmrncovnější a nejdynamičtější videa na našem portálu tak budete nadále moci sledovat i z jejich prostředí. A kdo ví, třeba se k vám dostane i spousta zajímavých testů a novinek právě z jejich pohledu!

 

 

Ostatní spolupracovníci

Redaktor:

Lukáš Jeřábek

jerabek@motorvize.cz

 

Testovací jezdec:

Martin Lev

lev@motorvize.cz

 

Redaktor a specialista rubriky Ze života:

Jan Pilát

pilat@motorvize.cz

 

Redaktorka a specialistka lifestyle oblasti:

Simona Rottová

rottova@motorvize.cz 

 

Redaktor a technický specialista:

Valery Martyuk

martyuk@motorvize.cz

 

Externí redaktor:

Vojtěch Šafář

safar@motorvize.cz

 

Odborný poradce:

Pavel Novotný

novotny.pavel@motorvize.cz

 

Provozovatel

Jan Novotný

IČO: 05337062

Vlastník ochranných známek „Motorvize.cz svět aut očima mladých lidí“ a „Za volantem“. Všechna práva vyhrazena.