Videorozhovor: Za Volantem s Adamem Mišíkem v Peugeotu 208

Videorozhovor: Za Volantem s Adamem Mišíkem v Peugeotu 208

Autor: Jan Novotný · Fotografie: Jan Novotný

A je to tu. Další díl videorubriky Za Volantem a společně s ním hned i další rozhovor. Samozřejmě, že jsme nezapomněli na auta. Zaměření motorvize zůstává stále stejné tak, jak vás baví. Peugeotu 208, Evropskému autu roku 2020, jsme se už ale vlastně v jednom díle Za Volantem věnovali. Šlo ale o jeho elektrickou verzi, e-208, kterou měli konkrétně redaktoři Jan Novotný a Petr Jakušev k dispozici v rámci ECO energy Rally Bohemia 2020. Tehdy to byl obrovský úspěch nejen pro posádku, ale i pro samotné auto, kterému MOTORVIZE zajistila ojedinělé entré na český trh.

 

Peugeot 208: evropské auto roku v popředí objektivů MOTORVIZE už podruhé

Samotná 208 je na trhu už ale nějaký pátek a je pravda, že s poslední generací vzbudila velký rozruch. Ostatně takřka ze všech zástupců segmentu B (tedy malých vozů) se stávají stále větší dospěláci – dostávají moderní technologie a nabízejí velmi slušné svezení. Zároveň s tím už ale neplatí zcela na sto procent, že by v takovém případě mělo jít o nejdostupnější kandidáty na nový přírůstek do rodiny. Abych ale svým předčasným hodnocením neztrácel čas svůj, váš a hlavně našeho hosta, přenechám slovo právě jemu.

 

Vzácný host za volantem moderního vozu: o čem byla řeč?

Adam Mišík, hvězda, s níž jsme měli tu čest natáčet naposledy, se s námi podělila o své dojmy právě z nové 208, zároveň a hlavně dodala odpovědi na většinu otázek, které jsem si dovolil vznést už v úvodním komentáři. Že vás překvapuje, jak právě tenhle zpěvák showman, celebrita a především mladý a nadějný talent mohl hodnotit auto? Pak vězte, že jeho řízení má styl. Ostatně i na to se můžete podívat v níže přiloženém, nedávno publikovaném posledním díle videorubriky Za Volantem. Abych vám neodkryl vše, co video nabízí, doplním jen základní témata, která jsme zvládli alespoň v kostce během našeho 12minutového rozhovoru pokrýt: Adam se pochlubil svým prvním autem, zabrousili jsme i k první řadě pořadu Tvoje tvář má známý hlas, jehož byl Adam velmi úspěšně součástí a nechybí ani zmínka o vysněných autech, Jamesi Bondovi, Astonu Martinu nebo plánech do budoucna. Abych nezapomněl, na závěr si pro diváky MOTORVIZE připravil krátké pozvání.

Mně nezbývá, než jen dodat, že kromě hlavního lákadla celého dílu – Adama Mišíka, je velmi dobře vidět jeho na první pohled až skvostně vypadající 208 GT, jíž na kráse rozhodně přidává netradiční bílé perleťové lakování. Prověřit ji i Adamovy řidičské dovednosti můžete právě teď. Tak se na to pojďme společně vhrnout. 

Sdílet: