Za volantem s Honzou Dědkem v Peugeotu 3008 Hybrid4

Za volantem s Honzou Dědkem v Peugeotu 3008 Hybrid4

Autor: Jan Novotný · Fotografie: Jan Novotný

Z rozhovorů natáčených za volantem se v motorvizi pomalu ale jistě stává tradice. I proto je tu pokračování. Do dalšího dílu připraveného v rámci videorubriky Za volantem přijal pozvání známý novinář, moderátor a tvůrce jedné ze v současnosti nejsledovanější talkshow, Honza Dědek. Společně s ním šéfredaktor MOTORVIZE.cz strávil mnoho příjemných chvil v kokpitu Peugeotu 3008 Hybrid4. Cílem se stala Malostranská beseda. Fanoušci Honzy určitě ví, proč jsme vybrali zrovna tento cíl. Než se dozvíte více, máte možnost slyšet zajímavosti a jízdní zážitky našeho hosta, ale třeba taky poohlédnutí za letním turné, něco o historii pořadu 7 Pádů nebo se dozvědět důvod, proč do svého pořadu nerad zve politiky. To vše a mnohem více právě dnes…

Nejčastěji jej můžeme už druhým rokem vídat na obrazovkách televize, a to v pořadu 7 Pádů Honzy Dědka. Talkshow známého novináře má ale daleko delší historii. I o dlouhé cestě, kterou musel se svým pořadem urazit, než se dostal na obrazovky televize, se v našem rozhovoru rozpovídal. Důležité je ale na chvilku se zastavit u jeho původní profese. V životopise Honzy Dědka najdeme jména, jakými jsou Rock & Pop, časopis, v němž mimochodem před dlouhými 19 lety začínal, Mladá Fronta DNES, Lidové noviny, Mladý Svět, Elle a Premiere, Novinky.cz nebo Reflex. Nyní už se ale naplno věnuje talkshow, paradoxně jejíž hlavní orientací vlastně ani nejsou televizní obrazovky. Od svého počátku se totiž její protagonisté orientují hlavně na diváky, kteří se přijdou podívat fyzicky na místo. Skoro by se dalo říci, že celá show probíhá v „divadelním režimu,“ na obrazovky se pak dostává zhruba hodinový sestřih z rozhovorů se čtyřmi pozvanými hosty. Jejich úplné znění, tedy nesestříhaný záznam je mimochodem možné najít na YouTube.

A jaký je vlastně vztah Honzy Dědka k autům? Prý především velmi vřelý. Svá auta si dokonce pojmenovává. Mnoho letních kilometrů navíc strávil za volantem Peugeotu 5008, kterým procestoval Republiku při svém letním turné. Právě to by mělo pokračovat i v příštím roce. I na něj a mimo jiné také na klasická představení v Praze je možné si koupit ve standardní prodejní síti vstupenky. A co více můžeme od Honzy, co se týče aut, čekat? Další rozhovor videorubriky za volantem toho se stopáží delší než 20 minut nabízí opravdu hodně!

Sdílet: