Výstava, motoristický sraz a kurz, semináře i testovací jízdy: MOTORVIZE Fans award 2019!

Výstava, motoristický sraz a kurz, semináře i testovací jízdy: MOTORVIZE Fans award 2019!

Autor: Lucie Přádová · Fotografie: Lucie Přádová

Jestli jsi nadšenec do aut, rozhodně bys neměl přestávat číst. Jako každý rok máme pro tebe i letos připravenou akci MOTORVIZE Fans Award nabitou bohatým programem pro každého nadšence. Jelikož už se termín neúprosně blíží, je na čase vás, všechny automobilové fanoušky pozvat a naťuknout vám program dne. Neboť se nám Fans Award rok od roku rozrůstá, zvolili jsme letos velmi příhodné a více než prostorné místo ke konání. Řeč je o Polygonu ÚAMK v Pardubicích, který navodí atmosféru závodního šílenství. Co pro vás máme v Pardubicích přichystáno?

 

Výstava těch nejzajímavějších novinek uplynulých 12 měsíců a anketa „Čtenářské auto roku“

Ani tento rok vás neochudíme o nejzajímavější novinky na trhu, které budou v Pardubicích vystaveny. Všechny si je budete moci prohlédnout zblízka i patřičně prolézt. Mezi těmito vybranými kusy budou jak sportovně založená auta, tak i ta pro pohodlíky. Samozřejmě ten, kdo již na Fans Award byl, jistě ví, že na vybrané čtenáře čeká i testovací jízda mimo polygon, jejíž hlavním cílem je otestovat kandidáty nominované do ankety Čtenářské auto roku a patřičně je ohodnotit. Právě z vás, fanoušků, totiž bude (stejně jako ve všech předchozích ročnících) vybrána porota, jež bude mít největší vliv na finální umístění všech kandidátů. Kdo opanuje kategorii mainstream i premium segment je teď už jen a jen na vás. V několika málo následujících dnech se pomalu prostřednictvím samostatných článků začnete dozvídat jména konkrétních nominovaných. Loni jich bylo hned 12 a rozhodně s nimi nebyla nuda! Letos slibujeme ještě více…

 

Motoristický sraz nejen fanoušků MOTORVIZE, AUTOHLED, #HORIZONTFULL a expressauto + semináře a panelové diskuze se zkušenými redaktory

Po testovací jízdě je člověk plný dojmu, ať už pozitivních nebo negativních a od toho jsou tu další návštěvníci akce a redaktoři. S kým jiným probereš všechny své dojmy a pojmy, než s ostatními? Na Fans Award se chystá každý, kdo má rád čtyři kola a vůni benzínu. Je to větší než driftování na Strahově, je to motoristický sraz petrolheadů. Nejsi petrolhead? Nevadí, protože každý, kdo miluje auta, je vítán a bude se bavit! A v rámci (ne)řidičských aktivit jsou tu připraveny semináře a panelové diskuze s redaktory, kteří vám řeknou něco ze své praxe, objasní aktuální témata a samozřejmě i odpoví na všechny vaše otázky a objasní tak třeba situaci, se kterou si nevíte rady.

 

Kurz bezpečného ovládání vlastního vozu a jízda zručnosti

Když už jsme zmínili driftování, něco podobného jsme pro vás přichystali i v Pardubicích. Jelikož aut na silnicích markantně přibývá, a tím i vznik nebezpečných situacích, uspořádali jsme pro vás kurz bezpečného ovládání vlastního vozu. Název zní možná nudněji, ale není nic lepšího, než si s autem zablbnout mezi kuželkami při vyhýbacím manévru a ještě přitom otestovat funkce a bezpečnost vlastního auta. Hlavním cílem ale zůstává zlepšit své dovednosti a odjíždět domů klidně i dynamickou jízdou, která však bude bezpečnější než kdy před tím.

 

Jak se zúčastnit?

Co k tomu dodat, aktivit bude spousta, tak neváhej, vezmi svoji káru a přijeď 9.11.2019 do ÚAMK v Pardubicích, těšíme se na tebe! Stačí vyplnit jen kontaktní údaje a vybrat si jednotlivé body programu v přihlášce ZDE! Pokud máš zájem stát se členem odborné poroty a otestovat tak všechny novinky, pak nezapomeň přihodit tu nejzajímavější vlastní fotku jakéhokoliv auta na náš facebook či instagram s #porotaMOTORVIZE2019. Pokud doplníš i nějaký ten příběh, který nás vezme za srdce, místo máš téměř jisté!

 

KDY: 9.11.2019

KDE: Sportovní a výcvikový areál ÚAMK v Pardubicích

 

„Hlas lidu má váhu, díky MOTORVIZI už pět let,“ zní motto letošních slavností a napovídá, že tomu bude už 17. listopadu pět let od začátku působení redakce. Kromě již tradičních ocenění prvních třech nominovaných automobilů v každé z kategorií (Mainstream a Premium segment) bude letos umožněno hlasování i v rámci „ceny online čtenářů“, ze které vzejde jeden vítězný automobil (kterýkoliv nový vůz dostupný na českém trhu).

Kudyznudy.cz - tipy na výlet

Sdílet:

Zanechat odpověď

Musíte být přihlášen pro vložení komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..