Motorvize fans award 2015 kandidát č. 5: DS 4 CROSSBACK

Motorvize fans award 2015 kandidát č. 5: DS 4 CROSSBACK

Autor: Jakub Špaček · Fotografie: Jakub Špaček

Pátý kandidát na ocenění Motorvize fans award příjíždí opět z Francie. Nová značka DS, která má zastupovat extravaganci a luxus c koncernu PSA nominovala horkou novinku nový DS 4 Crossback.

Jeden model, dva různé tvary a nová přední maska. Jedinečný styl opírající se o výrazné prvky typické pro styl DS, podle nichž jsou auta snadno rozpoznatelná. Opět více high tech technologií a opět více elegance i v těch nejmenších detailech… Zrodil se nový vůz DS 4 a DS 4 Crossback.

Model DS 4, kterého se od uvedení na trh prodalo 115 000 kusů, dnes nabírá novou energii s novým DS 4, což je dynamický elegantní hatchback určený pro zákazníky, kteří hledají zážitky a radost z řízení, a s modelem DS 4 Crossback, který nabízí elegantně drsný vzhled a vyšší světlou výšku.

Tato zdvojená nabídka je odpovědí značky DS na očekávání zákazníků segmentu prémiových kompaktních vozů. Tento segment se obohatil příchodem nových osobitých tvarů vozů: crossovery dnes na trhu s prémiovými kompaktními hatchbacky představují 30 %.

Jak se zúčastnit a stát se porotcem Motorvize fans award 2015 právě zde!

Vůz DS 4 Crossback je multifunkční svou koncepcí a designem. Je určen pro zákazníky, kteří hledají příslib dobrodružství ve městě i mimo něj. Svůj statut elegantního „rváče“ potvrzuje řadou výrazných stylistických prvků, jako je o 30 mm vyšší světlá výška, velká černá kola, lišty kolem podběhů kol, černý přední a zadní spojler, specifický šedý střešní nosič, panoramatický výhled směrem nahoru (45°), černá vnější zrcátka, zvláštní prahy dveří, koberečky. DS 4 Crossback představuje svými expresivními zářivými odstíny (oranžová Tourmaline) alternativu ke klasickým hatcbackům segmentu.

Nový DS 4 má snížené těžiště, takže je mrštnější a stabilnější. Vůz poskytuje radost a zážitky z pohodového řízení.

Světlá výška u vozu DS 4 Crossback se zvýšila o 30 mm, a vůz tak nabízí vyšší polohu při řízení, takže řidič lépe ovládá silnici a dokáže se vypořádat s různými typy terénu.

 

Jakub Špaček

Sdílet:

Zanechat odpověď

Musíte být přihlášen pro vložení komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..