Kia odhaluje novou Sportage. Bude se prodávat?

Kia odhaluje novou Sportage. Bude se prodávat?

Autor: Lukáš Jeřábek · Fotografie: Lukáš Jeřábek

Kia lehce s představením vydává několik oficiálních zpráv ohledně příští generace úspěšného modelu Sportage, který se představí na autosalonu ve Frankfurtu. V té poslední jsme se již dozvěděli jeho finální podobu. A jak vypadá? Zatím vše nasvědčuje skvěle. Naděje na prodejní úspěchy tak zatím vypadá velmi slibně, však také má na co navazovat. Masivní kampaň na výběhový model snad nemusím ani zmiňovat.

Teď už k oficiální zprávě o budoucím modelu:

Společnost Kia Motors na letošním mezinárodním autosalonu ve Frankfurtu odhalí 15. září v celosvětové premiéře svůj nový SUV model Sportage.
Zcela nová Kia Sportage, která tímto vstupuje do 4. generace svého modelu, zaujme výrazným a pokrokovým designem. Charakteristický styl tohoto kompaktního SUV staví na rovnováze, který je dán přesnými křivkami v kombinaci s výrazně tvarovanou karoserií.Charakteristikou zcela nové Kia Sportage je sportovnější a více zkosený boční profil. Při pohledu ze strany si Sportage zachovala siluetu snižující se směrem k zádi, odkazující na dosavadní model, přičemž linie střechy se mírně zužuje směrem k zádi vozu; dále je patrný delší přední, resp. kratší zadní převis a delší rozvor náprav. Uhlazená karoserie, výraznější okraje blatníků a ostré linie vetkly Sportage dynamičtější a atletičtější vzhled.

Vnitřek modelu Sportage dále propojuje jednoduchý a moderní styl s vysoce kvalitními materiály, a již brzy poznáte nejkultivovanější a nejkvalitnější interiér, jaký kdy Kia vytvořila.

Nová Kia Sportage, která je navržená evropským návrhářským centrem Kia ve Frankfurtu, představuje budoucí tvář všech modelů této značky.

Lukáš Jeřábek

 

Sdílet:

Zanechat odpověď

Musíte být přihlášen pro vložení komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..