Italská krása představená v Ženevě a trocha té Jižní Koreje

Italská krása představená v Ženevě a trocha té Jižní Koreje

Autor: Petr Bahenský · Fotografie: Petr Bahenský

S  opravdu krásnou tečkou na závěr je třeba představit Vám vůz, který vše dovrší ve velkolepém stylu. Nejdříve mi dovolte trochu napovědět, čím bych chtěl mé ženevské tažení ukončit. Mé kroky směřují od Švýcarska mírně na jih. Bystřejší a vzdělanější člověk ze zeměpisu jistě tuší, že se jedná o sousední stát. Mám na mysli Itálii. Trochu v užším výběru zmíním Alfu Romeo a na konec ta očekávaná sladká tečka – nově představené –Stelvio. A svůj článek dovrším Kiou a její (vlajkovou) lodí.

 

Itálie v plné své kráse

Snad každý nadšenec do automobilů ví, že Alfy v sobě mají opravdu ty správné emoce pro jízdu. Je z ní cítit tlukot srdce, dravost a hlavně řev, kterým nám chce nové Stelvio naznačit, že se již nemůže dočkat až s ní projedete několik prvních kilometrů. Alfa jde do boje proti hrdým automobilům SUV a rozhodně se hrdě bude prát se svými rivaly a pokud bude jízdními vlastnostmi stejně příjemná jako při mém prvním setkání, bude se jednat o správného Gladiátora.

 

Stinger: Nový a velkolepý.

Pokud bych mohl srovnávat automobilky podle poměru auto/hosteska, měl bych jednoho vítěze. Kia je jedním z kandidátu, kteří budou sahat po nejvyšších příčkách. Nádherná žena stojící u nově představeného auta? Co víc si přát? Snad jen usednout do vozu se slečnou a užít si první okamžiky s novým Stingerem!

 

Vše ve hvězdách

Jak si budou vést obě auta ukáže čas. Všichni se jistě již těšíme až uvidíme první šťastlivce na českých silnicích a budeme se moci kochat těmi nádhernými krasavci!

 

Sdílet:

Zanechat odpověď

Musíte být přihlášen pro vložení komentáře.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..