MOTORVIZE Fans Award 2019: Den bezpečné jízdy Motorvize

Ani v letošním roce nezapomeneme na naše věrné čtenáře. Čtenářské auto roku letos nově vyberou čtenáři MOTORVIZE a redakcí expressauto.cz, AUTOHLED.cz a #HORIZONTFULL. V rámci této spolupráce již tradičně redakční tým MOTORVIZE.cz oslaví své výročí. „Hlasi lidu má váhu, díky MOTORVIZI už pět let,“ zní motto letošních slavností a napovídá, že tomu bude už 17. listopadu pět let od začátku působení redakce. Kromě již tradičních ocenění prvních třech nominovaných automobilů v každé z kategorií (Mainstream a Premium segment) bude letos umožněno hlasování i v rámci „ceny online čtenářů“, ze které vzejde jeden vítězný automobil (kterýkoliv nový vůz dostupný na českém trhu).

MOTORVIZE Fans Award je ale v letošním roce především motoristickým srazem všech fanoušků motorismu. Nebude chybět výstava nejzajímavějších automobilových novinek roku 2019, které si může každý z návštěvníků detailně prohlédnout i prolézt zevnitř. Největší novinkou jsou ale unikátní kurzy bezpečného ovládání vlastního vozu, v rámci nichž pro vás zkušení redaktoři s pomocí místních odborníků připravují tyto čtyři disciplíny k vyzkoušení a natrénování:

1.) Nouzové brzdění
2.) Úhybný manévr
3.) Ideální stopa průjezdu zatáčkou (trénink apexů)
4.) Jízda zručnosti vč. slalomu

 

KDY: 9.11.2019

KDE: Sportovní a výcvikový areál ÚAMK v Pardubicích

 

Jak se zúčastnit?

Neváhej, vezmi svoji káru a přijeď 9.11.2019 do ÚAMK v Pardubicích, těšíme se na tebe! Stačí vyplnit jen kontaktní údaje a vybrat si jednotlivé body programu v přihlášce (výše). Pokud máš zájem stát se členem odborné poroty a otestovat tak všechny novinky, pak nezapomeň přihodit tu nejzajímavější vlastní fotku jakéhokoliv auta na náš facebook či instagram s hashtagem #porotaMOTORVIZE2019. Pokud doplníš i nějaký ten příběh, který nás vezme za srdce, místo máš téměř jisté!

 

Předávání cen letos nově ve spolupráci s Klubem motoristických publicistů a AUTOMAKERS v rámci semináře pro čtenáře, novináře a vzácné hosty na témata:

  1. Budoucnost automobilového průmyslu a udržitelná mobilita.
  2. Bezpečnost v dopravě a bezpečná jízda.

 

 Připomeňte si také loňský ročník:

Výsledky Fans award 2018 jsou tu: vítězi jsou Peugeot 508 a Kia Stinger

REPORTÁŽ: Motorvize fans awards 2018: čtvrtá výroční anketa je za námi!

Kandidát #7 Fans award 2018: Peugeot 508 či přehled všech kandidátů

Za Volantem MOTORVIZE Fans Award 2018 (video)

Tisková zpráva ČTK: Čtenářskými auty roku jsou KIA STINGER a PEUGEOT 508: říká MOTORVIZE fans award 2018 (PROTEXT)

REPORTÁŽ iDNES: Čtenáři motorvize.cz vybrali čtenářské auto roku 2018. Kdo zvítězil?

 

Kontaktní údaje:

Lukáš Jeřábek

zástupce šéfredaktora a spoluzakladatel

Jan Novotný