Fans Award hlasování

 

I v letošním roce jsme pro čtenáře MOTORVIZE a obecně všechny fanoušky motorismu připravili anketu čtenářské auto roku. Od 17. do 31.10. je tak možné hlasovat on-line a ohodnotit všech 27 nominovaných kandidátů, mezi nimiž nechybí takřka žádná důležitá novinka posledních 12 měsíců. Opět i letos hodnotíme jednotlivé kandidáty rozřazené do třech kategorií – mainstream, premium segment a elektromobily (BEV). Více informací o letošní anketě, videopozvánku (a návod k hlasování), přehled cen připravených jakožto odměna za Vaše hlasování nebo třeba detailní informace ke všem nominacím naleznete na motorvize.cz/fansaward2021/.

 

CO MŮŽEŠ VYHRÁT?

1. cena: víkendová (dvoudenní) zápůjčka nového vozu od jedné ze zúčastněných automobilek

2. cena: bezdrátová sluchátka Niceboy HIVE drops Fleur

3. cena: dárkový balíček Mercedes-Benz v min. hodnotě 3.000 Kč

4. cena: funkční lifestylový balíček od Ford Lifestyle Collection (Kompaktní reproduktor s technologií Bluetooth a praktickým poutkem a hliníková kapesní svítilna Ford)

5.- 25. cena: bohaté balíčky o minimálně třech kusech dárkových předmětů od jednotlivých automobilek, v nichž nechybí:     hrníčky, trička, mikiny, baterky, kšiltovky, zápisníky (bloky), tužky, flash disky, váhy na zavazadla, osušky, lunch boxy, golfové míčky a k většině náleží i modely / zmenšeniny aut.